Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu rikthehen bashkë? Fotot që i futën të gjithë në dyshime

Këngëtari Flori Mumajesi dhe moderatorja Liberta Spahiu mund të jenë rikthyer bashkë në një lidhje dashurie. Vetë Liberta Spahiu ka nxitur një mendim të tillë me fotot që ka postuar në “Instagram” nga festimet për ditëlindjen e saj.

Pjesë e festës është bërë edhe Flori, ndërsa mbi foto Liberta shkruan: Duke festuar dashurinë. Kjo shprehje mesa duket shkon për këngëtarin e dashur për publikun, duke qenë se të pranishmit e tjerë në festë janë miqtë e afërt të Libertës.

Pak ditë më parë ata u pyetën për marrëdhënien e tyre, por u përgjigjën thjesht dhe shkurt: Kemi shumë për të thënë, por nuk preferojmë. Kjo deklaratë i futi të gjithë në mendime, ndërsa fotot e hedhura së fundmi tregojnë se Flori dhe Liberta janë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe se mund të jenë rikthyer në një lidhje dashurie.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.