Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Flet hapur Dorina Mema: Nuk është jeta vetëm seks, për mua seksi është më i shpifuri

Në intervistën e saj të fundit në OraNews Dorina Mema, foli dhe për dashurinë.

Pasi rrëfeu se prej tre vitesh ishte në një lidhje me një person që nuk është publik, Dorina ktheu vëmendjen edhe nga seksi.

Dorina Mema: “Ditët më të bukura nuk janë ato të seksit, nuk është jeta seks . Për mua, seksi është më i shpifuri sepse ngatërron marrëdhëniet njerëzore.”

Gazetarja: Kush është gjëja më e bukur për ty?

Dorina Mema: “Gjëja më e bukur për mua është dashuria familjare.”

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *