Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetTe FunditTe Gjitha

Fituan, po deputeteve socialiste do ju duhet pak kohë që të mbledhin veten (FOTOT)

Fituan po deputeteve socialiste do ju duhet pak kohë që të mbledhin veten. Në fotot e festës dje disa prej tyre nuk e kanë fshehur lodhjen. Pavarësisht se gëzimi i fitores iu shndrriste në sy duhet thënë se dy ditët e fundit kanë qenë një maratonë e gjatë dhe për to.

Mirela Kumbaro që është njëkohësisht dhe Ministre e Kulturës i është dashur që të udhëtojë nga Gjirokastra për të festuar fitoren me kolegët e saj në Tiranë. Po ashtu ministrja e mbrojtjes Mimi Kodheli ka pasur nën drejtim një qark të largët si ai i Kukësit.

Ndërsa një tjetër deputete pjesë e festës po dhe KZAZ-ve me monitorimin e numërimit të votave në njësinë 9 ka qenë dhe ish-ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirlliu.

Epo tek e fundit muajt e verës i presin përpara dhe deputetet e zgjedhura do të kenë mundësi të rifitojnë energjitë e humbura. 

(E.K/Shuplaka)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2275″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *