Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe FunditTe Gjitha

Fitoi “Eurovizion”-in 2017, këngëtari në pritje të një transplanti zemre

Kantautori portugez Salvador Sobral, i njohur për fitoren e edicionit të fundit të “Festivalit Europian” me këngën “Amar pelos dois”, është shtruar në spital në gjendje kritike. Mësohet se ai ndodhet në spitalin “Santa Cruz en Carnaxide” të Lisbonës pasi vuan nga problemet e zemrës dhe është në pritje të një transplanti.

 Ai ndodhet në gjendje të rëndë për jetën dhe është lidhur me një aparaturë që i suporton frymëmarrjen dhe rrahjet. Mjekët thonë se lidhja me makineritë është e domosdoshme që organet e tij të funksionojnë siç duhet. (J.V/Shuplaka)

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *