Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Fillon gjuetia në rrjet/ DJ i famshëm ngacmon Marina Vjollcën, i ‘sulen’ fansat: Mos se ka burrë… (FOTO)

Marina Vjollca është padyshim një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar, e cila së fundmi ka tërhequr vëmendjen e artistit me famë botërore Dj Snake.

Moderatorja ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë. Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, por jo vetëm! Dj Snake i ka komentuar një emoji, si për t’i thënë që qëlluar në shenjë.

Kështu, ai ka shprehur pëlqimin e tij për fotot e Marinës, e cila nuk i ka kthyer një përgjigje. Nuk dihet si mund ta ketë pritur dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi. Ndërkohë fansat i janë ‘sulur’ menjëherë duke i thënë se ka burrë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *