Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Figura e njohur e PS-së në Durrës bëhet drejtor i Hekurudhës, zëvendësoi përfaqësuesin e LSI-së (EMRI)

Ani Dyrmishi zgjidhet kreu i ri i Hekurudhës Shqiptare, raporton “Fax News”. Lajmi është bërë i ditur nga burime pranë Hekurudhës.

Dyrmishi është një nga figurat e njohura të PS në Durrës dhe ndërkohë dhe një nga juristët e njohur të brezit të tij.

Ai ka mabjtur disa detyra dhe së fundmi ishte drejtues i Hipotekës së Durrësit. Ai zëvendësoi në këtë post kreun e kësaj drejtorie Ilir Dashi që ishte përfaqësues i LSI. (M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.