Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Fifi flet me detaje për personin e zemrës! Rrëfen pròblemin që kanë pasur gjithë këto kohë dhe për planet e dasmës

Këngëtarja Fifi i ka lënë të gjithëve përshtypjen se e ka zemrën e thyer për shkak të projekteve muzikore që sjell duke i prekur të gjithë. Por ajo ka zbuluar se është në një lidhje dashurie, megjithëse ka disa kohë që nuk takohet me të dashurin e zemrës. Shkak për këtë distancë është bërë pandemia e korònavirusit dhe izòlimi.

Këngëtarja e ka kaluar periudhën e karantinës me shoqen e saj gjatë kësaj periudhe. Në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Fifi foli edhe për planet e dasmës duke i thënë fëmijëve që do bëjë një ceremoni të madhe dhe do i ftojë të gjithë.

Po ashtu ajo zbuloi këngëtarët shqiptarë që do t’i thërrasë për t’i kënduar në dasmë. “Labinot Tahiri, Altin Shira, Artjola Toska, Remzie Osmani, Flori dhe çunat, Anxhela Peristeri, Valon Shehu, Era Rusi dhe të tjerë”, tha Fifi.

Deri tani nuk dihet ende kush është personi i saj misteriòz, por kohë më parë Fifi na ka treguar për një person që i fillon emri me XH.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *