Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Feston sot ditëlindjen, Zogu i Tiranës surprizohet në mesnatë

Moderatori Hermes Nikaj, i njohur si “Zogu i Tiranës” feston sot ditëlindjen. Ai ndodhet në árrest shtëpie, por megjithatë në ditën e tij të veçantë nuk kanë munguar surprizat nga njerëzit e dashur, që i kanë qendruar përherë pranë.

Hermesi është surprizuar që në mesnatë nga miqtë e tij, me të cilët ka festuar deri në orët e para të mëngjesit. Miqtë i kanë dhuruar një buqetë të madhe me trëndafila, si dhe dhurata të shumta luksoze.

Nuk dihet ende sa do të zgjasë árresti në shtëpi por fansat po presin rikthimin e tij në ekran. Kujtojmë se 26-vjeçari i ka mohuar ákuzat e tij dhe ka deklaruar se është i pafajshëm, dhe nuk ka qenë pjesë e një rrjeti pro.titucioni.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *