Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Festoi 25-vjetorin, Lori Hoxha zbulon dhuratën më të bukur për ditëlindje

Lori Hoxha festoi dje 25-vjetorin e lindjes pranë njerëzve më të rëndësishëm në jetën e saj. Detajet nga festimet nuk janë bërë publike, por një postim në Instagram nga Lori ka mjaftuar për të treguar sa e lumtur është në këtë ditë.

“Kurrë nuk e kisha menduar se një flokëkuq i vogël do të ishte dhurata perfekte për çdo ditëlindje. Familja ime është bekimi më i madh dhe falenderoj universin për një tjetër vit”,-shkruan ajo krahas fotos së nipit, London i cili mban tortën e ditëlindjes në dorë.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.