Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

Festivali i RTSH-së “ringjall” Vaçe Zelën, përlotet Ledina Çelo

Pjesë e natës finale të Festivalit të Këngës në RTSH është bërë edhe këngëtarja e madhe Vaçe Zela, përmes një holograme të përgatitur në nderim të kësaj artiste që ndërroi jetë rreth dy vjet më parë në Bazel të Zvicrës.

Hologrami solli në vëmendje ikonën e muzikës shqiptare. Vaçe Zela u rikthye në skenë përmes hologramit me performancën e këngës “Moj e bukura Arbëri”.

Emocionet që ky hologram përcolli ishin të shumta dhe u vunë re ndër të tjerë edhe tek këngëtarja Ledina Çelo, e cila prezantoi tri netët e Festivalit të Këngës në RTSH për këtë vit.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *