Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Festë, alkol e të qeshura pafund! Si e dogjën motrat Vjollca për 8-mars (VIDEO)

Festa e 8-marsit ka bërë bashkë të gjitha femrat e mundshme të një familje, apo shoqëri dhe kanë dalë të dëfrejnë.

Të njëjtën gjë kanë bërë edhe motrat Vjollca.

Duke qenë se janë një familje vetëm me ferma janë argëtuar pafund.

Moderatoret Luana dhe Marina Vjollca kanë dalë mbrëmjen e djeshme me nënën e tyre Marian dhe duket se ia kanë kaluar më së miri.

Kjo gjë shihet edhe në videot e shumta të publikuara në rrejtet sociale.

Ata duket mjaft të lumtura, duke kënduar këngë në makinë, dhe duke I shprehur dashurinë njëra-tjetrës.

“Përherë n’dashni me ty! Gjysma ime!!!”- i ka shkruar Luana Marinës krahas një videoje ku motrat shihen duke u puthur.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *