AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Festa e Shën Valentinit për pak sa nuk kthehet në tragjedi, çifti i sapo fejuar përplaset me makinë

Një aksident ka ndodhur një aksin Peqin-Rrogozhinë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, me iniciale E.B  dhe F . Gj, të cilët raportohet se ishin çift.

Çifti sapo fejuar kishin dalë për të festuar ditën e të dashuruarëve, por shpejtësia e lartë dhe lagështira bëri që festa e tyre të përfundoj këtu.

Aktualisht janë jashtë rrezikut për jetën, por ndodhen në spital. Në makinë bëhet me dije se kishte edhe dhurata.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *