AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

“Fenomeni” Ronaldo shtrohet me urgjencë në spital, kjo është sëmundja që e ka prekur

Ronaldo është shtruar me urgjencë në një spital të Ibiza-s pasi është diagnostikuar me pneumoni, sipas raportimeve të mediave europiane.

Ish-lojtari i Barcelona, Inter dhe Real Madrid, 41 vjeç, thuhet të jetë diagnostikuar me këtë sëmundje serioze dhe është shtruar menjëherë në spitalin Can Misses të ishullit francez gjatë së premtes.

Ai vazhdon të jetë nën mbikëqyrjen e mjekëve, por është përmirësuar. Stafi mjekësor nuk ka qenë në gjendje të jepte informacione të mëtejshme. Ronaldo njihet si një nga sulmuesit më të mirë që ka prodhuar futbolli.

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.