Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilTe Gjitha

Femrat bëjnë gati listën, ja ku gabojnë meshkujt në shtrat

Femrat janë në një mendje; listojnë gabimet e meshkujve në shtrat.

Meshkujt mendojnë se ata janë shumë të mirë në shtrat dhe i kënaqin femrat e tyre, por ja që nuk është ashtu.

Femrat shpesh akuzohen se ato nuk dinë se çfarë duan, por kur është puna te seksi atëherë ato kanë një të përbashkët, të kënaqen në maksimum.

Dhe kur është puna te seksi, sipas një studimi të fundit të realizuar në Britaninë e Madhe femrat kanë listuar disa gjëra që meshkujt i bëjnë gabim në shtrat:

Kur nxitohen

Kur e marrin shtruar

Kur kanë dhunti të çuditshme

Kur ai ka mbaruar, por ti jo

Nuk ju dëgjon

Zona e kënaqësisë

Nuk dinë aftësitë e puthjes, ndaj puthin shumë pak

Kur ju sforcon për gjërat që ju pëlqejnë apo jo

Pjesët e trupit të një mashkulli janë të ndryshme nga një trup i femrës

Kur duan të provojnë shumë gjëra bashkë

Kur nuk i kushtojnë kohë paralojës.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.