Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Skandal në Berat/ Fëmija 4-vjeçar humb jetën në mes të parkut, Bashkia lë zhveshur telat e korentit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Familjarët e kanë çuar me urgjencë në spital pasi ka qenë ende me shenja jete ndërsa në sallën e operacionit, reparti kirurgjisë mësohet se nuk ja ka dalë.

Burime bëjnë me dije se i mituri me iniciale E.B ka qënë duke luajtur, ndërsa mësohet se ka prekur një prizë e cila ka qënë fije të zheshura dhe ka rënë në masë, kjo mendohet si shkaku i goditjes së fëmijës.

Ajo që e bën edhe më të rëndë situatën, është se ngjatja ka ndodhur në një park publik, ku vazhdimisht janë të pranishëm fëmijë të të gjitha moshave, tek ndriccues që ka vënë Bashkia që në festat e kaluara.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *