Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Fëmija 7 vjeçar dërgohet me urgjencë në Tiranë, çfarë ndodhi mbrëmjen e kaluar në Berat

Një fëmijë 7 vjeç është dërguar me urgjèncë drejt Spítalit të Traumës në Tiranë pasi një automjet e áksidentoi rèndë. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kaluar në fshatin Kozare. Drejtuesi i mjetit, i identifikuar si L.Duduashi, 23 vjeç është larguar nga vendngjarja pa i dhënë ndihmën e parë fëmijës S.GJ.

Ndërkohë është bërë identifikimi i autorit nga pòlicia e Kucovës dhe janë vënë në kërkim të 23-vjeçarit nga Berati. Është ende e paqartë si ndodhi áksidenti dhe në çfarë gjendje shëndetësore është fëmija.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *