Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Trágjike në Prrenjas/ 13-vjeçari humb jetën pasi ra në një gropë me ujë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas, ku një fëmijë ka rënë në gropën me ujë, dhe ka ndërruar jetë. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se gropa në të cilën ra fëmija, ka qenë në thellësinë 1 metër.

Sipas njoftimit të policisë fëmija ishte 13 vjeç me iniciale E.D dhe dyshohet se ka rënë aksidentalisht në gropën me ujë, ku për pasojë ka humbur jetën.

Prrenjas/ Informacion paraprak

Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi E.D., 13 vjeç, dyshohet se aksidentalishtë ka rënë në një gropë me ujë, dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *