Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Si ndodhi konflikti mes familjeve në Berat që çoi në plagosjen e efektivit, flasin familjarët: Vëllezërit Marini erdhën me kaçavidë, do ishim vrarë

Mësohen detaje të reja në lidhje ngjarjen që tronditi Beratin mbrëmjen e sotme ku u plagos me armë zjarri një efektiv policie.

Polici u plagos në detyrë teksa kishte shkuar për të shuar një konflikt mes familjeve Mema dhe Marini në lagjen ‘Dëshmorët e Kombit’ në ambientet e një marketi.

Në një prononcim për FaxNews kunati i personit të përfshirë në konflikt nga familja Mema u shpreh se ishte pikërisht i afërmi i tij ai cili njoftoi policinë, pasi tre vëllezërit Mema kishin shkuar në marketin ku punonte dhe kishin goditur me grusht atë dhe i kishin çarë kokën me gurë bashkëshortes.

Kunati shprehet se most ë kishte ardhur policia do ishin vrarë. Tre vëllezërit Marini u shoqëruan në komisariat.

“Kishin ardhur këtu brenda dhe kishin goditur me grusht kunatin, dhe e kishte çarë në qafë, kunata u ça në kokë me gurë. Ne jemi me mbiemër Mema. Sherri ishte me familjen Marini. Kunati njoftoi policinë dhe u fut brenda, pse do vritej me ata. Kunata 33-vjeç u godit me gurë. Mos të kishte ardhur policia do ishin vrarë. Erdhën që andej me kaçavidë dhe hyrën në dyqan”, tha Marini.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (54%, 14,510 Votes)
  • PS (28%, 7,620 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,356 Votes)
  • LSI (5%, 1,320 Votes)
  • Të tjera (4%, 1,087 Votes)

Total Voters: 26,893

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.