Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Fansat e kritikojnë për buzët e fryra, Lori Hoxhën e lënë nervat: Qëndroni në m*tin tuaj

Fotot e Lori Hoxhës komentohen gjithmonë, por tek të fundit, fansat kanë vënë re se buzët e saj janë më të fryra se zakonisht, çka ka bërë që njerëzit të “bombarojnë” profilin e saj me komente. Ata kanë këshilluar Lorin që të mos vazhdojë me ndërhyrje të tilla kirurgjikale.

‘Shpresoj që po të pëlqen vetja por unë mendoj që është dëshprim për vëmendje. Ishte e mrekullueshme dhe mendoj se ke shkuar shumë larg’ – shprehet një prej komentuesve.

‘Sa gjynah si qenka katandis kjo nga ndërhyrjet plastike. Kjo gjë kështu është sëmundje mendore kur s’të pëlqen vetja dhe bën ndërhyrje’ – deklaron një tjetër ndjekës.

Ky vrull komentesh ka bërë që Lori të postojë një tjetër fotografi me kokën kthyer anash, duke dhënë edhe një mesazh: “Po shoh komente të papërshtatshme për 2020. Qëndroni në mutin tuaj!”

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.