Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Faleminderit o zot që na dhurove vdekjen”, Spahiu i kthen ‘sytë nga qielli’: Këta janë zotat, partia mbi të gjitha

Ish kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, përmes një statusi në facebook ka ironizuar me udhëheqësit politik shqiptarë në të gjitha trojet shqipfolëse brenda dhe jashtë vendit. Spahiu falenderon zotin që i ka dhuruar vdekjen njerëzimit pasi në të kundërt në pushtet do të qëndronin përjetësisht Edvini, Lulzimi, Hashimi, Saliu i Shqipnisë dhe Aliu i Maqedonisë.

Postimi i plotë: Faleminderit o Zot që na dhurove vdekjen dhe që s’jemi të përjetshëm, sepse përndryshe do kishim edhe 2000 vjet mbi krye Edvinin, Lulzimin, Hashimin, Saliun e Shqipnisë apo Aliun e Maqedonisë…. që s’do e lëshonin gjallë karrigen.

Faleminderit o Zot që i ndërron ti kur mbushet ora, se me këtë popull ata rrojnë më shumë se malet dhe fushat e Shqipnisë! Këta janë Zotat në tokat shqiptare! Partia mbi të gjitha. Atje ku njerzit s’kan as besë, as fe.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *