Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Eva Murati kalon kufijtë shqiptarë dhe mahnit italianët…

Me sa duket ne shqiptarët, nuk kemi vetëm vajza dhe gra të bukura, por dhe të talentura dhe të afta. Aq të mira dhe të zonja janë ato, sa na i kanë zili dhe komshinjtë.

Si rasti i moderatores Eva Murati, në krye të UEFA Champions League, emisionit të shumë ndjekur të futbollit që transmetohet në platformën Tring, të cilën mbrëmjen e djeshme e pamë në Tika Taka, emisioni sportiv i Italia Uno, një kanal që të gjithë njohim nga fëmijëria.

Eva Murati ka qenë e ftuar speciale në emisionin që drejtohet nga Piero Chimabretti, Tiki Taka, gjatë të cilit ka qenë i ftuar dhe djali i legjendës së futbollit Diego Armando Maradona , por dhe personalitete të tjera të futbollit.

Gjatë emisionit Eva ka pasur mundësinë të flasë për sportin, për futbollin, për rrugëtimin e saj në Champions League dhe në platformën Tring. Aftësia e Evës për të biseduar në gjuhën italianë, përgatitja, por padyshim dhe bukuria e saj, kanë mahnitur ata që ishin prezent dhe vetë moderatorin që tha:

“Vajza e Championsit në Shqipëri shkëlqen. Italiashtja e saj është mbresëlënëse”./living

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm