Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Europa League shpall lojtarin e javës, triumfon debutuesi që po i mahnit të gjithë!

Europa League zhvilloi javën e dytë të ndeshjeve në fazën e grupeve një natë më parë, ndërsa ditën e sotme ka zgjedhur dhe lojtarin më të mirë të kësaj jave.

Triumfuesi është talenti i Arsenalit Gabriel Martinelli. Edhe pse mbrëmjen e kaluar ai debutoi si titullar, kjo gjë nuk e ka emocionuar aspak, me brazilianin që shënoi dy herë dhe dha një asisit, për t’u shpallur lojtari më i mirë i javës në Europa League. Padyshim që Martinelli po i mahnit të gjithë…

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *