Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Estela Ujka habit me historinë e jetës: Prindërit më dhunuan e më gjetën burrë tjetër se dashurova njeriun e gabuar

Estela Ujka ishte e pranishme në shfaqejen e organizuar nga ORAT dhe ka emocioniar me rrëfimin për jetën e saj personale.

Blogerja ka treguar se vite më parë kur i tregoi familjes për partnerin e saj, ata nuk e kanë dashur sepse ai ishte i martuar.

Për shkak të tij ajo është detyruar të pranojë edhe dhunën e familjes, por sot nuk pendohet që i ka duruar.

“Ndodhi që u dashurova, me njeriun, atëherë, të gabuar për të gjithë shoqërinë shqiptare. Ishte i martuar. Për ta ishte fundi i botës. Sigurisht që i dhanë zgjidhjen më të gabuar të mundshme. Gjetën një burrë tjetër. Sigurisht që pati edhe momente dhune; unë i kam falur dhe i dua njësoj se e di që thellë-thellë për të mirën time janë munduar, pavarësisht se forma ishte e gabuar. Duhet të më kishin dëgjuar, siç dëgjoj unë vajzat e mia”, tregoi Estela.

Më tej ajo shtoi se partneri në dukje i gabuar sot është babai i vajzave të saj dhe janë mjaft të lumtur.

“Sot, zgjedhja ime, në dukje e gabuar, është babai i tre vajzave të mia, ai me të cilin kam ndërtuar jetën. E dua dhe vazhdon të më dojë njësoj. Nuk është ai monstra që mendonin prindërit e mi,” përfundoi blogerja.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *