Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ervin Salianji shkon me tuta në emision, Alesia Bami kap “mat” ish-deputetin

Të ftuar mbrëmë në emisionin “Procesi Sportiv” ishin edhe ish-deputeti demokrat Ervin Salianji dhe moderatorja Alesia Bami.

Në një moment të emisionit, Alesia e zuri ngushtë Salianjin, duke e akuzuar se po kopjon kryeministrin Edi Rama me stilin e veshjes.

“Mos po e kopjon çik Edi Ramën”, i tha Alesia ish-deputetit, ndërsa Salianji u shpreh se çitjanet identifikojnë Ramën dhe jo atë, dhe se ishte veshur sport për tiu përshtatur formatit të emisionit.

“Jo, jo. Veshjen e sot e kisha për t’u dukur ndryshe në një emisionin. Çitjanet i ka Rama”, u përgjigj Salianji.

 

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.