Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Zi në familjen Fejzullahu, Ermali njofton ndarjen nga jeta të personit të afërt

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Ermal Fejzullahu, është mjaft aktiv dhe i ndjékur nga fansat në rrjetet sociale.

Ylli i muzikës shqiptare ka hùmbur sot një prej personave të shtrénjtë të familjes së tij.

Gjyshja e tij ka ndërrùar jetë, ndërsa Ermali e dha vetë këtë lajm të hídhur në një postim në InstaStory.

Këngëtari publikoi foton e gjyshes së ndjérë pa shumë fjalë e komente, duke shkruar krahas saj:

“Lamtumirë gjyshe”.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *