Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ermal Fejzullahu flet hapur: Gjëja më e mirë e karantinës? Hoqa dorë nga…

Në studion e emisionit “E Diell”, ishte i ftuar me anë të një lidhje “Skype”, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu. Edhe pse vitet janë shoqëruar me shumë kilogramë  për Ermalin, ai shprehet se gjatë këtyre ditëve të karantinës, si pasojë e koronavirusit, ka mbajtur një regjim të mirë dietor.

Këngëtari tha se i mungon puna, publiku, por gjithsesi ndihet i kënaqur që ka shpenzuar kohë të vyer pranë familjes. I pyetur nga Edi Manushi, se çfarë ka lënë pas dore gjatë kohës së karantinës. Ermali u shpreh që ndihet mirë që ka hequr dorë nga alkooli gjatë kësaj periudhe dhe kjo e bën të ndihet më shëndetshëm.

Po ashtu ai shtoi se është bërë shumë i “devotshëm” ndaj punëve të shtëpisë, pasi është marrë me  rregullimin e  disa orendive dhe pajisjeve shtëpiake. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *