Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kushtoi afërsisht 1 miliardë lekë, përmbytet në pak minuta Parku Rinia, ironizon aktori: Janë hapur pishinat

Kanë mjaftuar vetëm pak minuta shi dhe Parku Rinia i cili sapo ishte inaguruar nga Bashkia e Tiranës me datën 1 qershor është përmbytur.

Rikonstruksioni i Parkut Rinia është bërë nga kompania ‘Agi Kons’ e cila ka marrë afërsisht 1 miliardë lekë me TVSH ose 78.705 775 lekë pa TVSH, ndërkohë që pas një shiu të rrëmbyueshëm, parku është shkatërruar.

Aktori Gent Zenelaj ka publikuar një video nga parku dhe me ironi shkruan se janë hapur pishinat. “I hapi me në fund bashkia pishinat te Parku Rinia …ooo sa bukuri..o sa lumturi Ps: më thonë që Bashkia do mbajë rosa për përdorim të brëndshëm .”, shkruan Zenelaj.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *