Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Ka dalë një super produkt”, zv. kryeministri zbulon frutin që prodhohet për herë të parë në Shqipëri

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, zv/kryeministri Erion Braçe ka zbuluar se ka një arsye plus se pse duhet të vizitohet Divjaka.
Braçe ka publikuar foto ku tregon frut pasionin, i cili tani prodhohet edhe në Divjakë. “Dy bujq të mirë dhe eksperimentues e prodhuan për herë të parë tani në serë. E provuan, ju ka dalë super produkt”, shkruan zv/kryeministri.

Postimi i plotë i Erion Braçes:
#EDIELL #NEDIVJAKE PERSERI? Poooo perseri! Ja dhe arsye me shume;
TANI FRUTIN E PASIONIT MUND TA KONSUMONI EDHE SI PRODHIM TE #DIVJAKES, JO THJESHT PRODUKT FRIGORIFERESH NE SUPERMARKET APO FRIGORIFERESH NE RESTORANTE!

Dy bujq te mire dhe eksperimentues e prodhuar per here te pare tani ne sere; E provuan, ju ka dale super produkt! Tani do fillojne te prodhojne edhe me shume duke e kthyer ne kulture tonen!

Pra, vec c’kemi thene e ju keni pare, tani arsyeja plus eshte edhe ky frut i ri qe i shtohet games se gjera te produkteve bujqesore, frutave te #Divjakes.
Shkoni e kerkojani Ruvit! #NEDIVJAKE #EDIELL #PUSHIM #ARSYEPLUS #PASION #FRUTIIPASIONIT #PRODHUARNEDIVJAKE.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *