Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetTe Gjitha

Erik Mehmeti ka ditëlindjen, urimi special i Bes Kallakut: Baftjar gëzuar ditëlindjen dhe 8 marsin të keqen vëllai (VIDEO)

Gazetari Enrik Mehmeti sot ka ditëlindjen. Por një urim i veçantë dhe special i ka ardhur nga aktori i humorit Bes Kallaku. “Enrik, Baftaj gëzuar ditëlindjen dhe 8 marsin të keqen vëllai” shprehet Bes Kallaku në urimin e tij për gazetarin. 

Në mbishkrimin e kësaj video  gazetari Mehmeti është shprehur duke falemderuar të gjithë miqtë  urimet e panumërta në mesazhe, telefonata apo komente që po i dërgohen minutë pas minute. 

“Miq, ju falenderoj te gjitheve per urimet e panumerta ne mesazhe,telefonata apo komente qe po me dergoni minut pas minuti dhe ju kerkoj ndjese qe kam bllokuar murin. Ju pershendes te gjitheve me urimin e veçant nga i papari Bes Kallaku .Gezuar Baftjar”, shkruan gazetari Mehmeti për miqtë e tij.

Duhet të theksojmë që për personazhin e Baftjarit,  Bes Kallaku është frymëzuar nga Grupi i Vlerësmit të Dëmeve për zonat e mbytura në zonën e Vlorës.  Grupi i vlerësimeve të dëmeve i cili ishte i përbërë nga disa punonjës gjatë momentit që bënin inspektimet ishin të dehur dhe me shishe alkolike në dorë. 

“Gëzuar Baftjar” është bashkëpunimi i fundit i këngëtarit dhe humoristit Bes Kallaku me yllin e muzikës popullore, Ylli Baka.  (J.V/Shuplaka)

 

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *