Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashJetë dhe stilShowBizTe FunditTe Gjitha

“Erdhi dita!” martohet aktorja e ‘2XL’, ja si duket Cubi me fustanin e bardhë

Esmeralda Metkaj, e njohur ndryshe si Cubi, është një nga aktoret e njohura të humorit në vendin tonë që u bë shumë e dashur për publikun shqiptar fal roleve në spektaklin “Apartamenti 2xl”.

Cubi edhe pse është aktive në rrjetet sociale për jetën e saj private është shumë e rezervuar dhe rrallë herë flet. Mirëpo edhe pse askush nuk e priste mesa duket aktorja ka vendosur t’i jap fund beqarisë.

Ka qenë Turjan Hyska i cili ka publikuar në Instastory një foto ku Cubi shfaqet e veshur me një fustan nusërie duke qëndruar përpara altarit. Ndërkohë nuk dihet nëse aktorja po martohet prej vërteti apo është pjesë e një roli të ri.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *