Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Era Istrefi nuk ndalet, në shtator publikon këngën me reperin e njohur botëror

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, tashmë  është në një prej zërave më të pëlqyer të muzikës botërore pas suksesit të këngës “Bon Bon”. 

Por publikimi i këngës së re, e cila pritet të kthehet në hit, është shtyrë për më 25 shtator për shkak se klipi ende nuk është xhiruar. Ky vjen si një bashkëpunim me superyllin e hip hopit, French Montana.

Top Channel ka mësuar se klipi i “No I Love Yous” do të xhirohet më 30 gusht në Los Angeles dhe më datë 25 shtator do të publikohet.

Një lajm i keq ky, për fansat e shumtë të këngëtares shqiptare, të cilët prisnin publikimin e këngës brenda këtij muaji.

Por nuk është larg gjithsesi publikimi këngës pasi edhe shtatori erdhi. (J.V/Shuplaka)

 

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *