Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Era Istrefi nga palestra iu bën një pyetje të gjithë shqiptarëve

Ajo tashmë po synon tregun ndërkombëtar të muzikës dhe është shumë e njohur me këngën e saj “Bon Bon”. Fjalën e kemi për Era Istrefin e cila mesa duket pas pushimeve të festës së ndërrimit të viteve është rikthyer sërish në palestër për t’u kujdesur për linjat e saj pas ndonjë lidhje afatshkurtër me ushqimet kalorike  të festave.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet duke bërë fitness dhe nngre një pyetje për të gjithë.  “Cili është emri i një gjëje që e dëshiron në vitin 2018?”, shkruan këngëtarja në përshkrimin e fotos. Mesa duket vetë Era e ka gjetur. (J.V/Faxweb)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *