Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Era Istrefi mallëngjyese si asnjëherë më parë: Kujtimi më i bukur i jetës time, këtë suksese ta dedikoj ty

Në orët e para të ditës së sotme, këngëtarja me famë ndërkombëtare tashmë, Era Istrefi, ka postuar një foto në ‘Insta Sotry’, ku shkruan për të atin e saj, i cili është ndarë nga jeta 14 vite më parë.

Ditën e djeshme babi i saj ka pasur ditëlindjen dhe Era mungesën e tij e ka ndarë me fansat.

Ajo shkruan:“Besimi jot n’mu dhe dashnia jote më kanë majtë gjithë jetën. Kujtimi ma i bukur i jetës tem Babi, kët seukses ta dedikoj ty”.

Nga ana tjetër një ditë më parë motra e saj Nora Istrefi ka shkurar për mungesën e 14 viteve të babait të tyre për gjithë familjen.

(E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *