Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Flet Era Istrefi, tregon pse u ndanë ata të dy

Këngëtarja Era Istrefi dhe menaxheri i njohur Faton Shoshi kanë qenë një ndër çiftet më të përfolur në media kohët e fundit. Kjo për arsye se në media qarkulluan fjalë që çifti janë ndarë pasi vëtë Fatoni ka deklaruar se nuk është më menxheri i Erës.

Veç kësaj nëpër media kanë qarkulluar dhe fotografi ku Shoshi duket në shoqëri mjaft të afërt me disa femra të panjohura për publikun.

Por mesa duket nga gjithë kjo histori edhe Era do të thotë diçka që nënkupton arsyen e ndarjes nga Faton Shoshi.

“Ata u ndanë pasi ishin përtacë”, shkruan Era Istrefi mbi videon e postuar në Insta ku edhe mund të nënkuptojmë se nuk është diçka vetëm për palestrën, por dhe për jetën e saj personale.(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *