Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Muaji Korrik nis me lëkundje tërmeti, epiqendra zhvendoset në jug. Sa ishte mangnituda dhe thellësia

Një lëkundje tërmeti është regjistruar në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, e cila është ndjerë kryesisht në jug të vendit.  Magnituda e tërmetit ishte 3.6 e shkallës Rihter, ndërsa epiqedendra është zhvendosur 17 km larg Corovodës dhe 33 km larg Korcës.

Lëkundja kishte 0 thellësi, gjë që mund të ketë bërë ndjeshmërinë më të lartë. Lëkundja u raportua në orën 06:23 të mëngjesit, ndërsa nuk janë raportuar dëme materiale.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *