Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Epike/ ‘Partia’ uron Rakip Sulin: Me ty Kamza abstraksjon turistik njëdhoj si Llërmiu, Jali…

Një foto epike po qarkullon në rrjetet sociale dhe që ka të bëjë me një urim të cilin një faqe në internet me rreth 2200 ndjekës e quajtur, “Partia Socialiste Official” e uron kryebashkiakun e ri të Kamzës, Rakip Sulin.

Me pothuajse çdo fjalë të shkruar gabim, mbështetësit e Sulit e urojnë këtë të fundit për detyrën e re, e stimulojnë atë si dhe tregojnë objektivat që duhet të ketë për qeverisjen e një bashkie të drejtuar për 12 vite radhazi nga Partia Demokratike me kryetar përfaqësuesin e saj, Xhelal Mziun.

“Hurime per detyren heroj i Kamzes dhe i Shipris z. Rakip Suli. Do ti kthesh Kamzes dinjitetin dhe nderin qe i ka marr Xhelal Mziu me shoke. Do ta ktheim Kamzen ne nje abstraksjon turistik, njedhoj si Llermiu, Jali dhe Rera e Hellur”, shkruhet në faqen e facebook-ut: “Partia Socialiste Official”.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *