Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Si rrallë herë/ Eno Popi ndan foton më të ëmbël të vajzës dhe zbulon sa është rritur ajo

Moderatori i njohur i ekranit të ‘Top Channel’, Eno Popi, u në baba për herë të parë në vitin 2018 me një vajzë, të cilën vendosi ta quajë Liv.

Ndonëse ai është treguar mjaft skeptik përsa i përket jetës private, një vit më parë, Eno rrëfeu se si kishte ndryshuar jeta e tij pas ardhjes në jetë të Liv.

Gjatë kësaj periudhe moderatori nuk ka publikuar asnjë moment me më të dashurat e tij, ndërsa së fundmi ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit një nga pamjet më të ëmbla.

Popi ka publikuar në ‘Instastory’ një foto ku shfaqet me të voglën e tij në krah duke e puthur tek koka.

Ajo çfarë bie në sy është se Liv është rritur tashmë e me siguri Eno duhet të jetë më i lumturi për të voglën e tij.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *