Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


Te FunditTe Gjitha

Eni Vasili firmos “Live” për partinë e Blushit: LIBRA në zgjedhje

Ben Blushi  i ftuar në “Studio e Haupur” u shpreh se deri më tani janë mbledhur 5000 firma që  KQZ-ja të  rregjistrojë partinë LIBRA në zgjedhje.  Gazetarja Eni Vasili ka firmosur sonte në mbrëmje live në studion e emisionit të saj për partinë e Ben Blushit, LIBRA që ajo të marrë pjesë në zgjedhje.

Sipas Blushit  Eni Vasili ishte e 5001-a.Asnjë forcë politike nuk mund t’i mohohet e drejta për të marrë pjesë në zgjedhje”, u shpreh Eni Vasili.

 Ben Blushi  theksoi se synon që kjo forcë politike të çojë në KQZ 10 mijë firma, më shumë nga sa kërkon ligji. Edhe gazetari Arion Sulo dhe Lorenc Vangjeli kanë firmosur live për LIBRA-n.   (J.V/Shuplaka)

 

 

 

 

 

 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *