Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Ëndërroi gjithë jetën të burgoset, punonjësit e policisë i vënë prangat 99-vjeçares

Një 99-vjeçare nga Holanda i ka habitur të gjithë me dëshirën e saj për t’u burgosur për disa minuta. E moshuara Annie ka rrëfyer se gjithë jetë ka ëndërruar t’i vihen prangat dhe të qëndrojë për pak minuta në qelinë e burgut.

Këtë ëndërr asaj ia plotësuan punonjësit e policisë në moshën 99-vjeçare. Policia holandeze i lidhi duart me pranga të moshuarës si të ishte një kriminele e vërtetë dhe më pas e mbajtën për pak çaste në qeli. Më vonë ajo u la e lirë të shkonte.

(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *