Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ende asnjë lajm nga Alvin Berisha, ‘Save the children’: Nuk është nën kujdesin tonë

Pas shfaqjes për herë të fundit tre javë më parë të Alvin Berishës në emisionin “Le Inne”, vishet me mister ajo çfarë është duke ndodhur me të miturin shqiptar në Kampin Al-Hol.

Fundjavën e shkuar u raportua se Alvini ishte nën kujdesin e organizatës britanike Save the Children.

Top Channel raportoi se ka pasur një komunikim me “Save the Children”.

Në përgjigjen kthyer Top Channel nëse Alvin Berisha është nën kujdesin e kësaj organizate thuhet:

“Alvin Berisha nuk është nën kujdesin e Save the Children në kampin Al Hol. Duke marrë në konsideratë këtë çështje të komplikuar të fëmijëve të juaj në Verilindje të Sirisë, ne do të preferonim për të mos komentuar apo spekuluar se çfarë është duke ndodhur me të dhe se si është ai“.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *