AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

EMRI/ Shqiptari fiton 30 mijë euro në emisionin e famshëm italian

Një i ri shqiptar ka fituar 30 mijë euro në emisionin televiziv ‘Avanti un altro’ që zhvillohen në televizionin italian ‘Canale 5’.

Shqiptari Xhino, që merrej me tregti ndërmjet Italisë dhe Shqipërisë, ka arritur të gjejë të gjitha përgjigjet e lojës.

Nga fitimi i një shumë më të madhe shqiptarin e ka ndaluar vetëm ‘gongu’ i lojës, pasi kishte mbaruar dhe koha televizive.

Në fund shqiptari ka përqafuar edhe drejtuesin e emisionit, gazetarin e famshëm italian, Paolo Bonolis.

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *