Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

EMRI/ Kush është i riu që u ther me thikë në Durrës, shoqërohen në komisariat 4 persona (Detaje)

Mësohet identiteti i personit i cili u qëllua me thikë në qytetin e Durrësit pasditen e sotme.

Burime bëjnë me dije se ai është shtetasi Endri Nekaj, 27-vjeç, i cili u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Në konflikt u përfshinë 4 persona të cilët janë shoqëruar në komisariat, përfshirë dhe personin i cili qëlloi me thikë 27-vjeçarin.

Nuk dihen ende shkaqet e zënkës mes të rinjve, ndërkohë që policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.