Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Krimi që tronditi Maqellarën, kush është nusja që theri me thikë vjehrrën e saj (EMRAT)

Mësohet identiteti i viktimës dhe autores së krimit të rëndë që tronditi Maqellerën mëngjesin e sotëm, ku nusja ekzekutoi me thikë vjehrrën e saj pas një konflikti për motive të dobëta.

E moshuara e cila ndërroi jetë është 74-vjeçarja, Nazmije Markja, ndërsa nusja e cila e ekzekutoi është Miranda Markja, 44 vjeçe.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme por u bë publike mëngjesin e sotëm, pasi 44-vjeçarja arriti ta fshihte krimin për rreth 6-orë, por u zbulua më pas nga bashkëshorti i saj, i cili gjeti nënë e mbuluar me gjak dhe njoftoi menjëherë uniformat blu.

Konfliktet mes nuses dhe vjehrrës kanë qenë të herëpashershme çka ka bërë që kjo e fundit të pajiset me urdhër mbrojtjeje disa herë.

Fqinjët bëjnë me dije gjithashtu se 44-vjeçarja vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.