Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

EMRAT/ “Dy persona janë rrahur brutalisht në burgun e ShënKollit”, drejtori i Burgjeve minimizon ngjarjen: Nuk ishte e rëndë

Drejtori i përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili po raporton në Komisionin e Sigurisë në lidhje me gjendjen e burgjeve në vend.

I pyetur nga deputeti Alban Zeneli, ish-deputet i PD-së, ka folur për një ngjarje të rëndë që ka ndodhur ditët e fundit në burgun e Shënkollit, ku dy persona janë rrahur në gjëndje të rëndë.

Zeneli gjithashtu ka treguar edhe emrat e dy të burgosurve,të cilët janë Majro Pjetrushi dhe Shkëlzen Duroku.

Ndërsa Ismaili, ka pohuar se ka patur incidente në burgun e ShënKollit por, jo të përmasave të mëdha siç deklaroi Zeneli.

“Në Shënkoll ka patur një ngjarje por jo e përmave të mëdha”.

(K.H/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *