AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Emocionet në ndeshjen me Bullgarinë, zv presidenti i Federatës së Kosovës pëson arrest kardiak

Zëvendëspresidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Predrag Jovic, është ndier keq në shkallët e stadiumit “Vasil Levski” pak minuta para fillimit të ndeshjes Bullgari-Kosovë, e vlefshme për fazën kualifikuese të Euro 2020.

Sipas “Zëri.info”, ai ka pësuar një atiak kardiak. Në ndihmë të tij ka shkuar menjëherë nënkryetari i FFK-së, Bekim Haxhiu, dhe zëvendëssekretari Arianit Ahmeti.

Ka qenë i menjëhershëm reagimi i mjekëve, të cilët e kanë dërguar Jovic në spitalin e Sofjes.

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *