Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Emërimi i Fleckenstain/ Ironizon keq ish-deputeti: Do e paguajnë në të zezë, apo do ia mbajnë taksat?!

Emërimi i Knut Fleckenstain, si këshilltar i kryetarit të Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, solli reagime dhe komente përgjatë ditës së sotme.

Në komentin e tij zv.kryetari i PD, Edi Paloka, pyet me ironi se me çfarë page do të paguhet këshilltari i ri i Ruçit, a do të ketë të njëjtjën rrogë që merrte në të zezë, apo të të paguhet nga taksat e shqiptarëve.

Postimi i Palokës:
Jam kurioz te di ; ky “keshilltari” me i fundit , nga tani qe do jete zyrtarisht ne bordero, do paguhet me te njejten rroge qe merrte ne te zeze apo do ja mbajne taksat ? Pyes me qe edhe ky do paguhet nga taksat e mia…

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *