Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Elvana komente të koduara me Florin: Reagon Liberta Spahiu

Ata janë shumë të përfolur si për bashkëpunimet dhe për lidhjen e tyre të pakonfirmuar. E kemi fjalën për Elvana Gjatën dhe Florin.

Sipas të dhënave thuhet se karriera e Elvanës jashtë bëri që ajo të shkëputej nga Thredots dhe të gjitha aktivitetet e saj në Shqipëri.

Komentet e tyre të kodura në rrjetet sociale kanë bërë që të reagojë dhe Liberta Spahiu nëpërmjet nje videoje në insta story, ku ironizon femrat me buzët e bëra.

Ndër të tjera thotë: Edhe dhëmbët më kanë mbetur pa i bërë që të debutoj në skenë’. Me kë ta ketë vallë?

Kujtojmë që Elvana dhe Liberta ishin së fundmi të pranishme në festën e mirëseardhjes së djalit të Valdrin Sahitit dhe të pranishmit pohuan se vajzat për asnjë moment nuk kanë komunikuar me njëra-tjetrën.Mbetet për tu parë në vijim se çfarë ka ndodhur mes tyre.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *