Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Elvana Gjata shfaqet në dasmën e mikes së saj…por jo si e ftuar (foto)

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë kurorëzuar sot në martesë me një ceremoni madhështore me shumë të ftuar, buzë detit.

E veçanta e kësaj ceremonie ishte celebrimi i çiftit nga Elvana Gjata, mikesha më e ngushtë e Jonidës.

Elvana ishte veshur me një fustan lejla dhe dukej shumë elegante teksa lexoi betimet për çiftin dhe i kurorëzoi në martesë.

Jonida eci në altar e shoqëruar nga i ati. Aktorja dukej e mahnitshme me fustanin e bardhë që i tregonte më së miri linjat perfekte. Më poshtë ju sjellim pamjet nga ceremonia.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *