Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Befason biznesmeni gay: Politikanët më kërkuan séks, mesazhe pafund pas fotos që publikova

Elton Ilirjani, i njohur ndryshe dhe si biznesmeni gay u shpreh shumë i revoltuar për disa politikanë të vendit tonë, të cilët sipas tij, kanë diskríminuar komunitetin “LGBT”

Ndërkaq, gjatë fjalës së tij në “ftesë pa pesë”, biznesmeni zbuloi se ka zgjedhur të provokojë me anë të një fotoje në rrjete sociale dhe si përgjigje, thotë se ka marrë kërkesa séksi nga politikanët.

“Postova një foto për të provokuar. Ti nuk e ke idenë sesa njerëz dhe politikanë më kanë bërë like foton. Nuk e ke idenë se sa komente kam marrë dhe më kanë komplimentuar, politikanët më kanë kërkuar séks. Sepse mendojnë se gay-t janë të gjithë próstituta. Të jesh gay je njeri në radhë të parë, nuk do të thotë që të jesh gay je fárfall e hapur dhe duhet të gjuhesh me gurë”, u shpreh biznesmeni gay.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.