Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Elbasani meriton qetësi dhe një të ardhme plot begati”, fushata e qetë por me mesazhe të forta e shkrimtares së njohur

Shkrimtarja e njohur, njëherazi dhe kandidate e Partisë Demokratike në qarkun e Elbasanit, Flutura Açka, ka reaguar në lidhje me situatën e përplasjes së dhunshme të militantëve partiak ditën e verës në qytet.

Açka përmes një postimi në facebook shprehet se si qytet i arteve, fjalës dhe komunikimit Elbasani meriton qetësi dhe jo dhunë.

Postimi i plotë: Elbasani meriton qetësi !

Elbasani….

Djepi i arsimit, qyteti i luleve dhe art i fjalës e komunikimit, MERITON qytetari dhe dituri, pa DHUNË E PA ARMIQËSI…me NE një të ARDHME PLOT BEGATI…

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.